Cennik

Jeżeli chcesz zamieścić standardowy Wpis Firmy czy też ofertę promocyjną, to możesz tego dokonać w serwisie RABATOWE ZAKUPY całkowicie BEZPŁATNIE.

Cennik ogłoszeń o niestandardowym charakterze prezentuje się w sposób następujący:

  • Dodanie OFERTY RABATOWEJ - BEZPŁATNE
  • Top Oferta - oferta prezentowana na stronie głównej podstrony "Oferty Firm" oraz wyróżniona niebieską ramką i prezentowana zawsze na początku listy kategorii w której została dodana - 50 zł.

Cennik wpisów firmy prezentuje się w sposób następujący:

  • Wpis Zwykły - BEZPŁATNY
  • Wpis Premium - pełna informacja o firmie, opis oraz produkty, pełne dane kontaktowe jak i prezentacja oferty w postaci zdjęć. Wpis taki otrzymuje podstronę w serwisie. Prezentowany jest w wyróżnionej niebieskiej ramce i zawsze na górze wyników z listy kategorii w której został dodany - 80 zł.
  • Wpis Premium Plus - wizytówka firmy prezentowana w subdomenie serwisu twojafirma.agitka.pl pełna informacja o firmie, opis oraz produkty, pełne dane kontaktowe, galeria zdjęć. Prezentowany jest w wyróżnionej niebieskiej ramce i zawsze na górze wyników z listy kategorii w której został dodany - 150 zł.
 

Jak zapłacić za ogłoszenie?

Serwis RABATOWE ZAKUPY umożliwia wygodne płatności SMS, online oraz płatność na konto serwisu. 

Serwis RABATOWE ZAKUPY zastrzega możliwość wprowadzenia zmian do niniejszego cennika.

Płatności sms obsługuje serwis DotPay.pl. Wszelkie zastrzeżenia i reklamacje dotyczące funkcjonowania systemu płatności prosimy składać do firmy DotPay.pl. Usługi płatności sms są dostępne w sieciach komórkowych: Tmobile, Orange, Plus GSM, Play (Sami Swoi, Hayah, Tak Tak, Simplus, Orange Go, POP i inne). Regulamin usług SMS znajduje się tutaj: Regulamin usługi

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wszystkie ogłoszenia i wpisy są za darmo. Serdecznie zapraszamy :)