Cennik

Jeżeli chcesz zamieścić standardowy Wpis Firmy czy też ofertę promocyjną, to możesz tego dokonać w serwisie RABATOWE ZAKUPY całkowicie BEZPŁATNIE.

Cennik ogłoszeń o niestandardowym charakterze prezentuje się w sposób następujący:

  • Dodanie OFERTY RABATOWEJ - BEZPŁATNE
  • Top Oferta - oferta prezentowana na stronie głównej podstrony "Oferty Firm" oraz wyróżniona niebieską ramką i prezentowana zawsze na początku listy kategorii w której została dodana - 50 zł.

Cennik wpisów firmy prezentuje się w sposób następujący:

  • Wpis Zwykły - BEZPŁATNY
  • Wpis Premium - pełna informacja o firmie, opis oraz produkty, pełne dane kontaktowe jak i prezentacja oferty w postaci zdjęć. Wpis taki otrzymuje podstronę w serwisie. Prezentowany jest w wyróżnionej niebieskiej ramce i zawsze na górze wyników z listy kategorii w której został dodany - 80 zł.
  • Wpis Premium Plus - wizytówka firmy prezentowana w subdomenie serwisu TwojaFirma.RabatoweZakupy.pl pełna informacja o firmie, opis oraz produkty, pełne dane kontaktowe, galeria zdjęć. Prezentowany jest w wyróżnionej niebieskiej ramce i zawsze na górze wyników z listy kategorii w której został dodany - 150 zł.
 

Jak zapłacić za ogłoszenie?

Serwis RABATOWE ZAKUPY umożliwia wygodne płatności online oraz płatność na konto serwisu.

Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wszystkie ogłoszenia i wpisy są za darmo. Serdecznie zapraszamy :)